PerämeriCup 19.12.2015

L Ä H T Ö L I S T A

© Aavasaksan Kisa

Kilpailun sarjat: T06; P06; T08; P08; T10; T12; P12; T14; N70; M70; N40; M50; M60; P14; T16; P16; N18; NYL; M40; M18; MYL


T06 Tytöt 6 vuotta 0.5 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.01.30            T06          3  Minttu Rossi            Simon Kiri
14.02.00            T06          4  Aada Qvist              AavasUrh
Sarjaluettelo

P06 Pojat 6 vuotta 0.5 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.03.30            P06          7  Albin Lampela
Sarjaluettelo

T08 Tytöt 8 vuotta 1 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.05.00            T08         10  Minea Miettunen         Simon Kiri
14.05.30            T08         11  Enni Kulju              Alatornion Pirkat
14.06.00            T08         12  Lotta Rossi             Simon Kiri
Sarjaluettelo

P08 Pojat 8 vuotta 1 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.07.30            P08         15  Onni Hirsivaara         Karihaaran Visa
Sarjaluettelo

T10 Tytöt 10 vuotta 1 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.09.00            T10         18  Frida Kilpiäinen        Karihaaran Visa
14.09.30            T10         19  Fiia Lampela
14.10.00            T10         20  Eevi Hasu               Karihaaran Visa
14.10.30            T10         21  Helmi Korpi             AavasUrh
14.11.00            T10         22  Edith Kilpiäinen        Karihaaran Visa
Sarjaluettelo

T12 Tytöt 12 vuotta 2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.12.30            T12         25  Elsa Hasu               Karihaaran Visa
14.13.00            T12         26  Heli Korpi              AavasUrh
Sarjaluettelo

P12 Pojat 12 vuotta 2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.14.30            P12         29  Riku Mikkola            Simon Kiri
14.15.00            P12         30  Johannes Paaso          Simon Kiri
Sarjaluettelo

T14 Tytöt 14 vuotta 2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.16.30            T14         33  Anna Korpi              AavasUrh
14.17.00            T14         34  Kerttu Pirneskoski      Karihaaran Visa
14.17.30            T14         35  Minna Kukkonen          Simon Kiri
14.18.00            T14         36  Salla Kunnari           Aavasaksan Kisa
14.18.30            T14         37  Annika Mikkola          Simon Kiri
14.19.00            T14         38  Milla Kiviaho           Keminsuun Kisa
14.19.30            T14         39  Reija Ahola             Karihaaran Visa
14.20.00            T14         40  Mette Ojala             Keminsuun Kisa
14.20.30            T14         41  Henna Korpi             AavasUrh
14.21.00            T14         42  Sanni Pulkkinen         Karihaaran Visa
Sarjaluettelo

N70 Naiset 70 vuotta 2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.22.30            N70         45  Kyllikki Ratala         Simon Kiri
Sarjaluettelo

M70 Miehet 70 vuotta 2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.24.00            M70         48  Mauri Miettunen         Karihaaran Visa
Sarjaluettelo

N40 Naiset 40 vuotta 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.25.30            N40         51  Mia Miettunen           Simon Kiri
Sarjaluettelo

M50 Miehet 50 vuotta 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.27.00            M50         54  Esa Wasenius            Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M60 Miehet 60 vuotta 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.28.30            M60         57  Esa Rantakeisu          AavasUrh
Sarjaluettelo

P14 Pojat 14 vuotta 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.30.00            P14         60  Marko Kukkonen          Simon Kiri
14.30.30            P14         61  Jarkko Kukkonen         Simon Kiri
Sarjaluettelo

T16 Tytöt 16 vuotta 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.32.00            T16         64  Pauliina Paaso          Simon Kiri
14.32.30            T16         65  Elina Tikkanen          Keminsuun Kisa
14.33.00            T16         66  Elisa Reijonen          OunasvHS
14.33.30            T16         67  Kaisa Salminen          AavasUrh
14.34.00            T16         68  Essi Kiviaho            Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

P16 Pojat 16 vuotta 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.35.30            P16         71  Niko Mikkola            Simon Kiri
Sarjaluettelo

N18 Naiset 18 vuotta 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.37.00            N18         74  Alisa Toivanen          Karihaaran Visa
Sarjaluettelo

NYL Naiset Yleinen 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.38.30            NYL         77  Essi Heikka             Aavasaksan Kisa
14.39.00            NYL         78  Jutta Pulkkinen         Karihaaran Visa
14.39.30            NYL         79  Erika Reijonen          OunasvHS
Sarjaluettelo

M40 Miehet 40 vuotta 5.5 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.41.00            M40         82  Mika Mörsäri            Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M18 Miehet 18 vuotta 5.5 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.42.30            M18         85  Kimmo Hyvärinen         Keminsuun Kisa
14.43.00            M18         86  Santeri Pirneskoski     Karihaaran Visa
14.43.30            M18         87  William Irva            Aavasaksan Kisa
Sarjaluettelo

MYL Miehet Yleinen 5.5 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

14.45.00            MYL         90  Hannu Lakkapää          Aavasaksan Kisa
14.45.30            MYL         91  Max Enbuske             Keminsuun Kisa
14.46.00            MYL         92  Niklas Niska            OunasvHS
Sarjaluettelo